„Pistons“ netikėtai paguldė ant menčių „Mavericks“, nors L. Dončičius ir pelnė 35 taškus

NBA čempionate penktadienį sužaistas vos vienas mačas, o jame fiksuota nemenka staigmena. Vos šeštąją pergalę dvidešimt ketvirtose rungtynėse iškovojo Bojano Bogdanovičiaus vedama „Detroit Pistons“ ekipa, per pratęsimą 131:125 (36:36, 25:24, 38:29, 18:28, 14:8) sugebėjusi palaužti „Dallas Mavericks“ atstovus (10/11).

Luka Dončičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-12-02 10:45

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias Dalaso ekipoje, jo sąskaitoje per 41 minutę buvo 35 taškai (6/11 dvit., 7/14 trit. 2/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 10 rezultatyvių perdavimų.

B.Bogdanovičius nugalėtojams per 41 minutę surinko 30 taškų (5/8 dvit., 5/6 trit., 5/6 baud.) bei po 4 atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus.

Komandos po keturių kėlinių neišsiaiškino laimėtojo – rezultatas buvo 117:117, nors priešpaskutinę minutę Dalasas pirmavo 8 taškų skirtumu. Per papildomas penkias minutes dar kartą rezultatas buvo lygus 125:125, tačiau tada Killianas Hayesas įmetė du tritaškius iš eilės ir Detroito varžovai nepasivijo.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 30 (5/8 dvit., 5/6 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.), Killianas Hayesas 22, Marvinas Bagley 19 (13 atk. kam.), Jadenas Ivey 16, Jalenas Durenas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (6/11 dvit., 7/14 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Timas Hardaway 26 (6/14 trit.), Christianas Woodas 25, Maxi Kleberas 10.

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024