„Real“ šeimininkavo Stambulo „Fenerbahce“ tvirtovėje

Lapkričio pradžioje paskutinį kartą pralaimėjimą patyrusi Stambulo „Fenerbahce“ (9/2) vėl patyrė nemalonų pralaimėjimo skonį.

S.Llullas.<br>G.Bitvinsko nuotr.
N.Calathesas.<br>Fenerbahce Beko twitter nuotr.

Dec 2, 2022, 7:41 PM, atnaujinta Dec 2, 2022, 10:30 PM

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 71:85 (16:25, 18:21, 20:22, 17:17) nusileido Madrido „Real“ (8/3) krepšininkams.

Karališkasis klubas šeimininkauti Turkijoje pradėjo dar mačo pradžioje – galingu puolimu pasižymėję Ispanijos čempionai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 25:16.

Antrajame kėlinyje žaidimas ir toliau priklausė svečiams iš Madrido. Ketvirčio pabaigoje „Real“ krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą ir išėjo ilsėtis pirmaudami 46:34.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – „Real“ kontroliavo reikalus aikštėje ir išlaikė dviženklį pranašumą.

„Fenerbahce“: Johnathanas Motley 20, Devinas Bookeris 15, Melihas Mahmutogklu 10.

„Real“: Džananas Musa 18, Walteris Tavaresas 17, Gabrielis Deckas 12.