„Mavericks“ lyderiai L. Dončičius ir T. Hardaway‘us pelnė beveik pusę taškų, padėjusių įveikti „Knicks“

NBA čempionate šeštadienį įspūdingą pergalę iškovojo „Dallas Mavericks“ (11/11) ekipa, kuri svečiuose 121:100 (20:32, 32:27, 41:15, 28:26) įveikė „New york Knicks“ (10/13) klubą.

L.Dončičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 3, 2022, 11:22 PM, atnaujinta Dec 3, 2022, 11:24 PM

„Mavericks“ trečiame kėlinyje surengė spurtą 17:0 ir iniciatyvos daugiau neatidavė. Trečią kėlinį Dalasas laimėjo net 40:15.

Vienu metu Teksaso ekipa pirmavo 32 taškų skirtumu.

„Mavericks“ į priekį vedė tandemas, kurs pelnė beveik pusę ekipos taškų. Luka Dončičius įmetė 30 tašku, atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus klydo, o Timas Hardaway‘us pelnė 28 taškus (8/13 dvit.), atkovojo 7 kamuolius.

Prie sėkmės prisidėjo Spenceris Dinwiddie – 17 taškų, Maximilianas Kleberas – 13 taškų.

„Knicks“ 24 taškus pelnė Juliusas Randle‘as, 23 – Immanuelis Quickley, po 13 – R.J.Barrettas ir Jalenas Brunsonas.