Įspūdingai mačą pradėjęs D. Sabonis užvedė ekipą sutriuškinti „Clippers“ klubą

Jau per pirmą kėlinį „Sacramento Kings“ ekipai atstovaujantis lietuvis Domantas Sabonis į „Los Angeles Clippers“ ekipos krepšį įmetė 17 taškų, o šeštadienio vakarą Mike'o Browno auklėtiniai NBA čempionato išvykos akistatoje 123:96 (38:24, 22:14, 30:31, 33:27) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ (13/11) komandą. Tai buvo jau 12-oji „Kings“ sėkmė per 21 mačą.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2022-12-04 08:08

Iš viso D.Sabonis nugalėtojams per 26 minutes surinko 24 taškus (8/9 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas bei prasižengė 5 kartus.

„Tie pataikomi tritaškiai man labai padeda, – pataikęs du tritaškius po dvikovos kalbėjo D.Sabonis. – Kuo daugiau jų pataikau, tuo didinu galimybes kurti savo žaidimą. Priešininkų komandos pradėjo gerbti mano metimus ir dabar turiu daugiau erdvės spręsti – mesti arba perduoti kamuolį.“

Sakramento komanda vien pirmajame kėlinyje įmetė 38 taškus ir įgijo 14 taškų pranašumą. Svečiai per visą mačą neatidavė iniciatyvos: po dviejų kėlinių skirtums išaugo iki 60:38, o vienu metu Sakramentas pirmavo ir 31 taško persvara.

„Kings“: Domantas Sabonis 24 (8/9 dvit., 6 rez. perd.), Keeganas Murray 23 (3/8 trit.), De'Aaronas Foxas 14, Malikas Monkas 13, Kevinas Huerteris 12.

„Clippers“: Brandonas Bostonas 18 (4/6 trit.), Ivica Zubacas (15 atk. kam.) ir Terance Mannas po 13, Johnas Wallas 12.