K. Maksvyčiui nerimą kelia L. Lekavičiaus trauma: lauks gydytojų išvadų

Kauno „Žalgirio“ (10/1) krepšininkai išliko vienvaldžiais Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyrinės lentelės lyderiais. Pirmadienį vykusiose rungtynėse kauniečiai išvykoje po atkaklios kovos 80:75 pranoko Jonavos „CBet“ (8/3) krepšininkus.

K.Maksvytis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 5, 2022, 11:19 PM, atnaujinta Dec 5, 2022, 11:20 PM

Viso mačo metu Jonavoje vyko itin atkakli kova.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas, o tiksint paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Žalgiris“ buvo atitrūkęs vos vieno metimo skirtumu.

Vis dėlto daugiau jėgų sukaupę svečiai sėkmingiau sužaidė mačo pabaigą ir į Kauną grįžo su pergale savo kišenėje.

Kauniečių pergalės skonį pakartino trečiojo kėlinio metu Luko Lekavičiaus patirta trauma. Krepšininkas susižeidė pilvo sritį ir aikštėje nebepasirodė.

Po rungtynių „Žalgirio“ treneris K.Maksvytis teigė daugiau žinių apie gynėjo būklę neturintis.

„Ne pačios geriausios rungtynės, bet geriau negraži pergalė nei gražus pralaimėjimas. Buvau įspėjęs komandą, kad bus sunku. Jie primetė savo žaidimą ir vos nelaimėjo.

Kažkiek kelia nerimą faktas, kad negalėjo žaisti L.Lekavičius, gydytojai pasakys, kas nutiko, bet tęsti rungtynių jis jau nebegalėjo. Negalavimus jautė ir Kevarriusas Hayesas jis neįsijungė į rungtynes gerai.

Teigiamai vertinčiau Tomo Dimšos pasirodymą ir po pertraukos įsijungusį Mantą Kalnietį“, – samprotavo K.Maksvytis.

Artimiausias iššūkis „Žalgirio“ lauks penktadienį. Kauniečiai namuose Eurolygos dvikovoje susikaus su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu.