„Panathinaikos“ krepšininkai po pratęsimo išrašė eilinį pralaimėjimą „Olimpia“ ekipai

Atėnų „Panathinaikos“ (6/6) klubas, kuriame rungtyniauja Artūras Gudaitis ir Marius Grigonis namuose po pratęsimo 90:77 (13:22, 20:20, 19:17, 20:13, 18:5) įveikė Milano „Olimpia“ (3/9) komandą.

„Panathinaikos“ laimėjo ketvirtą kartą paeiliui<br> Panathinaikos twitter nuotr.

Dec 8, 2022, 8:46 PM, atnaujinta Dec 8, 2022, 11:43 PM

Pranašumą „Olimpia“ susikūrė pirmoje rungtynių pusėje. Svečiai iš Milano pirmąjį kėlinį laimėjo 9 taškų skirtumu, o antrajame komandas vienu metu skyrė net 14 taškų (31:17), tačiau Atėnų krepšininkams pavyko nepaleisti Italijos klubo į priekį.

„Panathinaikos“ iš lėto vijosi varžovus ir ketvirto kėlinio viduryje po Dwayne’o Bacono dvitaškio Atėnų klubas atsiliko vos 1 tašku (63:64).

Visgi, „Olimpia“ vėl sugebėjo kiek atitrukti ir likus rungtyniauti mažiau nei 3 minutes pirmavo 72:65. Atėnų ekipos krepšininkai rankų nesudėjo ir po Pariso Lee ir D.Bacono sėkmingų atakų komandas skyrė vos 2 taškai.

„Panathinaikos“ nepraleido taškų į savo krepšį ir likus žaisti 8 sekundes Georgios Papagiannis tiksliu dvitaškiu išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu „Olimpia“ krepšininkai atrodė be gyvybes ženklų ir „Panathinaikos“ šventė pergalę 90:77.

A.Gudaitis per 17 minučių prieš savo buvusį klubą surinko 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 klaidą ir 5 naudingumo balus.

M.Grigonis dėl traumos nerungtyniavo.

Šeimininkų gretose nesustabdomai rungtyniavo D.Baconas. Amerikietis per 37 minutes pasižymėjo 31 tašku (9/12 dvit., 2/8 trit., 7/9 baud.), 7 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu, 2 klaidomis ir 28 naudingumo balais.

„Panathinaikos“: Dwayne’as Baconas 31, Paris Lee 22, Derrickas Williamsas 9.

„Olimpia“: Nazas Mitrou-Longas 16, Timothe Luwawu-Cabarrot 15, Brandonas Daviesas 13.

Atėnų klubas laimėjo keturias rungtynes paeiliui ir turėdami 6 pergales iš viso užima 10-ąją vietą.

Milano ekipa pralaimėjo jau 8 rungtynes iš eilės ir su 3 pergalėmis užima paskutinę – 18-ąją vietą.

Praėjusiame sezone abejas tarpusavio rungtynes laimėjo „Olimpia“.