D. Sabonio vedama „Kings“ ekipa neprilygo „Bucks“ krepšininkams

Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramneto Kings“ (13/10) klubas NBA išvykos rungtynėse 113:126 (29:34, 32:34, 33:29, 19:29) nusileido „Milwaukee Bucks“ (18/6) komandai.

D. Sabonis.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Dec 8, 2022, 8:47 AM

„Kings“ šeimininkams priešinosi 3 su pusė kėlinio. Po D.Sabonio dvitaškio likus rungtyniauti kiek daugiau nei 6 minutes „Bucks“ ekipa pirmavo 109:105.

Visgi, Giannio Antetokounmpo vedami šeimininkai likusią rungtynių atkarpą pademonstravo kur kas brandesnį krepšinį ir iškovojo pergalę 13 taškų skirtumu.

Naudingiausiai „Kings“ gretose rungtyniavo D.Sabonis. Lietuvis per 36 minutes surinko 23 taškus (8/10 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 12 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 7 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 3 pražangas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo G.Antetokounmpo. Graikas per 32 minutes pasižymėjo 35 taškais (10/17 dvit., 2/2 trit., 9/10 baud.), 6 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 7 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 4 pražangomis.

„Kings“ turėdami 13 pergalių ir 10 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje rikiuojasi 5-oje vietoje. „Bucks“ su 18 pergalių ir 6 pralaimėjimas Rytų konferencijoje užima 2-ąją vietą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35, Jrue Holiday 31, Brookas Lopezas 17.

„Kings“: Domantas Sabonis 23, Harrisonas Barnesas 20, Malikas Monkas 16