„Crvena zvezda“ N. Nedovičiaus šūvio paskutinėmis rungtynių sekundėmis dėka laimėjo Belgrado derbį

Belgrado „Crvena zvezda“ (6/6) krepšininkai Eurolygos išvykose rungtynėse 76:73 (11:20, 29:13, 14:19, 22:21) įveikė savo amžinus varžovus – Belgrado „Partizan“ (4/8).

N. Nedovičius.<br> Crvena zvezda twitter nuotr.

Dec 8, 2022, 9:43 PM, atnaujinta Dec 9, 2022, 12:22 AM

Likus rungtyniauti pusantros minutės po Ioannis Papapetrou dvitaškio šeimininkai pirmavo 73:70, tačiau Luca Vildoza tritaškis leido „Crvena zvezda“ ekipai į lemiamą minutę žengti rezultatui esant lygiam.

Abi komandos lemiamu metu tylėjo, tačiau likus žaisti 2 sekundes po L.Vildoza perdavimo tolimą metimą smeigė Nemanja Nedovičius. Paskutinės atakos metu iniciatyvos ėmėsi Yamas Madaras, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojus į pergalę vedė L.Vildoza, kuris per nepilnas 28 minutes surinko 14 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit.), 4 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą.

„Partizan“: Kevinas Punteris 15, Yamas Madaras 14, Ioannis Papapetrou 13.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 20, Lucas Vildoza 14, Filipas Petruševas 10.

„Partizan“ ekipa po 12 turų turėdama 4 pergales užima 15-ąją vietą.

„Crvena zvezda“ su 6 pergalėmis rikiuojasi 11-oje vietoje.

REPORTERIS: gaisras Vilniaus daugiabutyje