Puikiai namuose rungtyniaujantis „Maccabi“ susitvarkė ir su „Valencia“

Ketvirtadienį Eurolygoje Tel Avivo „Maccabi“ (6/6) krepšininkai namų arenoje 84:68 (15:10, 20:17, 18:20, 31:21) įveikė „Valencia“ (5/7) ekipą.

„Maccabi“ įveikė svečius iš Ispanijos<br> Valencia Basket twitter nuotr.

Dec 8, 2022, 8:50 PM, atnaujinta Dec 8, 2022, 11:51 PM

„Maccabi“ reikalus išsisprendė ketvirtajame kėlinyje. Šeimininkai paskutinias 10 rungtynių minučių pradėjo pirmaudami 53:47, tačiau Tel Avivo krepšininkai paskutiniame ketvirtyje nuo pirmųjų akimirkų pradėjo demonstruoti elitinį puolimą.

Sužaidus nepilnas keturias minutes „Maccabi“ krepšininkai jau buvo pelnę 20 taškų ir pirmavo 15 taškų skirtumu (73:58). Svečiai iš Ispanijos atsigauti nebesugebėjo ir patyrė septintąjį pralaimėjimą šio sezono Eurolygoje.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 15, Darrunas Hilliardas 11, Bonzie Colsonas 10.

„Valencia“: Xabi Lopezas-Arostegui 15, Victoras Claveras 13, Bojanas Dubljevičius 11.

„Maccabi“ po 12 turų savo sąskaitoje turi 6 pergales ir užima 9-ąją vietą. Tiesa, Tel Avivo klubas visus susitikimus laimėjo namuose.

„Valencia“ laimėjo 5 susitikimus ir rikiuojasi 12-oje pozicijoje.