„Kings“ į pergalę vedęs D. Sabonis sulaukė komandos apdovanojimo

Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (14/10) nuskynė dar vieną pergalę NBA čempionate. Šį kartą naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose rungtynėse „Kings“ išvykoje 106:95 (31:20, 18:29, 30:31, 27:15) pranoko „Cleveland Cavaliers“ (16/10) krepšininkus.

Domantas Sabonis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 10, 2022, 8:02 AM

26-erių lietuvis buvo vienas iš pagrindinių svečių pergalės kalvių.

D.Sabonis per 37 minutes įmetė 18 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 8/14 baud.), atkovojo 18, perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingas Lietuvos krepšininko žaidimas buvo įvertintas ir po rungtynių – jo komandos draugai „Kings“ drabužinėje D.Saboniui įteikė geriausiai besiginančio komandos žaidėjo apdovanojimą.

Kelią į pergalę „Kings“ nusitiesė ketvirtajame kėlinyje – galingai spurtavęs Sakramento klubas nepaliko vilčių priešininkams.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė 20 taškų įmetęs Harrisonas Barnesas.

Aikštės šeimininkų ekipoje išsiskyrė Carisas LeVertas, kuris pelnė 22 taškus.

„Cleveland Cavaliers“: Carisas LeVertas 22, Dariusas Garlandas 19, Cedi Osmanas 17, Evanas Mobley 16.

„Sacramento Kings“: Harrisonas Barnesas 20, Kevinas Huerteris 19, Domantas Sabonis 18.