Po pratęsimo dramos „Panathinaikos“ suklupo prieš „Valencia“

Antradienį „Valencia“ (6/7) klubas namų Eurolygos rungtynėse 94:91 (20:26, 24:15, 26:22, 14:21, 10:7) po pratęsimo įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (6/7) komandą, kurioje rungtyniauja Artūras Gudaitis ir Marius Grigonis.

„Valencia“ – „Panathinaikos“<br> Valencia basket twitter nuotr.

Dec 13, 2022, 9:35 PM, atnaujinta Dec 14, 2022, 12:10 AM

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo rezultatui esant lygiam – 82:82. Bojanas Dubljevičius pataikė 2 baudos metimus, o Dwayne’as Baconas likus žaisti 30 sekundžių atsakė tiksliu dvitaškiu ir rezultatas išliko lygus.

Per likusį laiką Chriso Joneso ir D.Bacono metimai skriejo pro šalį ir kova nusikėlė į pratęsimą.

Jame ir toliau tęsėsi kova taškas į tašką, o į lemiamą minutę „Valencia“ žengė pirmaudama 92:91.

Jasielo Rivero dvitaškis šeimininkams suteikė 3 taškų pranašumą. Nate’as Woltersas likus žaisti 6 sekundes dvitaškiu rezultatą stengėsi sumažinti, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

Visgi, kamuolį atsikovojo „Panathinaikos“ ir Derrickas Williamsas tolimu metimu siekė išplėšti antrąjį pratęsimą, tačiau kamuolys į krepšį neįkrito ir Ispanijos klubas džiaugėsi pergale.

Artūras Gudaitis pralaimėtojų gretose rungtyniavo nepilnas 17 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

Marius Grigonis dėl nugaros traumos nerungtyniavo.

„Valencia“:Bojanas Dubljevičius 23, Chrisas Jonesas 20, Jasielas Rivero 16.

„Panathinaikos“: Dwayne’as Baconas 22, Derrickas Williamsas 21, Parisas Lee 12.

Praėjusiame ture „Valencia“ 68:84 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ komandai ir turėdami 6 pergales ir 7 pralaimėjimus rikiuojasi 12-oje vietoje.

Tuo tarpu „Panathinaikos“ klubui nutrūko 4 pergalių serija ir su 6 laimėjimais Atėnų komanda užima 10-ąją poziciją.