„Bucks“ išvykoje buvo sutalžyta net 41 taško skirtumu

Skambią pergalę NBA čempionate nuskynė „Memphis Grizzlies“ (19/9) ekipa. Memfio klubas savų žiūrovų akivaizdoje sutriuškino „Milwaukee Bucks“ (20/8) krepšininkus.

Milvokio klubas buvo sutriuškintas išvykoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 16, 2022, 8:34 AM

Aikštės šeimininkai sutraiškė varžovus didesniu nei 40 taškų skirtumu – 142:101 (33:18, 37:23, 47:30, 25:30).

„Grizzlies“ visus reikalus sutvarkė dar iki pertraukos. Jau po dviejų kėlinių komandas skyrė daugiau nei 20 taškų.

Antroje mačo pusėje žaidimo tendencijos nesikeitė – aikštės šeimininkai toliau lyg ant mielių krovėsi savo pranašumą iš iškovojo triuškinančią pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė trigubu dviženkliu pasižymėjęs Ja Morantas. Jis įmetė 25 taškus (7/13 dvit., 2/8 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Memphis Grizzlies“: Ja Morantas 25, Dillonas Brooksas 18, Tyusas Jonesas 16, Davidas Roddy 15.

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo ir Bobby Portisas po 19, MarJonas Beauchampas 12.