Prastas R. Jokubaičio pasirodymas nesutrukdė „Barcelona“ krepšininkams švęsti pergalės

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (10/4) namuose 74:68 (28:12, 15:18, 19:21, 12:17) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (6/8).

Rokas Jokubaitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
A. Gudaitis.<br>Panathinaikos twitter nuotr.

2022-12-16 21:29, atnaujinta 2022-12-17 02:46

Nugalėtojų gretose prastai pasirodė lietuvis Rokas Jokubaitis. Įžaidėjas per 13 minučių pelnė 3 taškus (1/1 trit., 0/2 baud.) atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 3 kartus prasižengė ir rungtynes baigė su –1 naudingumo balu.

„Panathinaikos“ ekipoje Artūras Gudaitis per 13 minučių surinko 10 taškų (5/6 dvit.), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 klaidas ir 10 naudingumo balų.

Graikijos klubui rungtynėse nepadės nugaros traumą patyręs M.Grigonis.

Katalonai persvarą pergalei susikrovė pirmajame kėlinyje. Sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes šeimininkai jau pirmavo dviženkliu skirtumu (16:4), o pirmąjį ketvirtį užbaigė su 16 taškų pranašumu – 28:12.

Likusių rungtynių metu „Panathinaikos“ iš lėto mažino atsilikimą ir rungtynių pabaigoje sugebėjo pasivyti varžovus.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai surengė spurtą 17:5 ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (68:69). Rungtynių baigtį galiausiai nusprendė „Barcelona“ komandos čekai – Tomašas Satoransky ir Janas Vesely, kurie pelnė 5 taškus paeiliui.

„Barcelona“: Janas Vesely 15, Nikola Mirotičius 14, Tomašas Satoransky 13.

„Panathinaikos“: Dwayne’as Baconas 19, Georgios Papagiannis 13, Artūras Gudaitis 10.

„Barca“ praėjusiame ture išvykoje 69:63 palaužė „Monaco“ komandą. Šaro auklėtiniai turėdami 10 pergalių ir 4 pralaimėjimus užima 2-ąją vietą Eurolygoje.

„Panathinaikos“ atvyksta po pralaimėjimo. Atėnų klubas po pratęsimo 91:94 nusileido „Valencia“ komandai.

„Panathinaikos“ su 6 pergalėmis užima 11-ąją vietą.