Įspūdingą pasirodymą surengęs N. Jokičius nukalė „Nuggets“ pergalę

NBA lygoje įspūdingą pasirodymą surengė serbas Nikolas Jokičius, o jo atstovaujama „Denver Nuggets“ (18/11) ekipa namuose 119:115 (20:25, 35:27, 39:28, 25:35) įveikė „Charlotte Hornets“ (7/23) krepšininkus.

N. Jokičius.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 19, 2022, 8:11 AM

Likus žaisti 3 minutes šeimininkai pirmavo 3 taškais – 107:104, o lemiamu momentu iniciatyvos ėmėsi naudingiausias praėjusių metų lygos žaidėjas N.Jokičius.

Serbas atliko du rezultatyvius perdavimus, pats pataikė dvitaškį ir leido „Nuggets“ komandai susikurti 8 taškų pranašumą.

Paskutinės minutės metu „Hornets“ stengėsi išsigelbėti bauduodami šeimininkus, tačiau tai didelės naudos neatnešė ir svečiai patyrė pralaimėjimą.

N.Jokičius per 39 minutes surinko 40 taškų (11/22 dvit., 2/4 trit., 12/17 baud.), atkovojo 27 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 kartus suklydo.

„Nuggets“ turėdami 18 pergalių ir 11 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 3-ąją vietą. „Hornets“ su 7 laimėjimas ir 23 nesėkmėmis Rytuose rikiuojasi paskutinėje, 15-oje pozicijoje.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 40, Kentavious Caldwell-Pope'as 20, Aaronas Gordonas 19.

„Hornets“: LaMelo Ballas 31, Kelly Oubre 16, Gordonas Haywardas 15.