ALBA košmaras: tragiškas ketvirtasis kėlinys lėmė 12-ąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje

Eurolygoje toliau niekaip iš pralaimėjimų liūno neišlipa Berlyno ALBA (3/12) ekipa. Ketvirtadienį vykusiose rungtynėse Vokietijos ekipa namuose 70:83 (21:19, 26:21, 16:21, 7:22) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (8/7) krepšininkams.

Berlyno ALBA. <br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 22, 2022, 8:56 PM, atnaujinta Dec 22, 2022, 11:02 PM

Tai buvo net dvyliktoji ALBA komandos nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

Berlyno ekipa pirmavo praktiškai viso mačo metu, tačiau tragišku jai tapo ketvirtasis kėlinys.

Vienu metu dviženkliu pranašumu pirmavusi ALBA prieš lemiamą ketvirtį dar turėjo dviejų taškų pranašumą, tačiau netrukus paleido varžovus į priekį. Per pirmąsias 9 ketvirtojo kėlinio minutes ALBA buvo sukrapščiusi vos 2 taškus.

Tuo metu nurūkusi „Maccabi“ pasitiesė pamatus pergalei ir išrašė 12-ąją varžovų nesėkmę iš eilės Eurolygoje.

ALBA: Maodo Lo 16, Johannesas Thiemannas 12, Luke‘as Sikma ir Tamiras Blattas po 8.

„Maccabi“: Jarellas Martinas 21, Jalenas Adamsas 17, Lorenzo Brownas 15.