Naudingi lietuviai Eurolygoje atvedė „Baskonia“ į penktąją pergalę iš eilės

Saldžią pergalę Eurolygoje nuskynė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (10/5) ekipa. Baskų klubas namuose vykusiose rungtynėse 90:79 (17:14, 28:17, 18:20, 27:28) pranoko Bolonijos „Virtus“ (6/9) krepšininkus.

R. Giedraitis<br>Baskonia twitter nuotr.

2022-12-22 21:31, atnaujinta 2022-12-22 23:35

Antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą įgiję aikštės šeimininkai rungtynių kontrolę savo rankose išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Naudingai pergalingai pasibaigusioje dvikovoje žaidė abu „Baskonia“ atstovaujantys lietuviai.

T.Sedekerskis per 19 minučių įmetė 12 taškų (2/2 dvit.,1/1 trit.,3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo metu R.Giedraitis per 22 minutes pasižymėjo 8 taškais (3/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir 12 naudingumo balų.

Tai buvo penktoji „Baskonia“ pergalė iš eilės Eurolygoje.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 22, Maikas Kotsaras ir Tadas Sedekerskis po 12, Stevenas Enochas 10.

„Virtus“: Tornikė Šengelija ir Marco Belinelli po 15, Nicco Mannionas 11, Ismaelis Bako 8.