Neįtikėtiną atkarpą rungtynių pabaigoje sužaidusi „Olimpia“ paliko „Monaco“ be pergalės

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje nuskynė praėjusią savaitę devynių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukusi Milano „Olimpia“ (5/10) ekipa.

D.Motiejūnas.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 23, 2022, 9:30 PM, atnaujinta Dec 23, 2022, 11:53 PM

Šį kartą Milano klubas namie 79:71 (24:21, 10:26, 17:15, 28:9) pranoko „Monaco“ (10/5) komandą, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.

Pranašumą svečiai krautis pradėjo antrojo kėlinio antroje pusėje. Tąsyk Saša Obradovičiaus auklėtiniai atitolo nuo savo varžovų dviženkliu skirtumu.

Į ilgąją pertrauką „Monaco“ išėjo ilsėtis pirmaudama 47:34.

S.Obradovičiaus ekipa išlaikė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio metu ir neleido savo varžovams numažinti skirtumo iki vienženklio.

Atrodė, kad „Monaco“ reikalus kontroliuoja ir ketvirtojo kėlinio metu, bet jo pabaigoje „Olimpia“ sugebėjo smogti varžovams atkarpa 19:0 ir persvėrė skaičius švieslentėje (77:70).

Į nokdauną pasiųsti svečiai nebeatsitiesė ir pergalę šventė Milano ekipa.

D.Motiejūnas per 23 minutes įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Olimpia“: Billy Baronas 23, Brandonas Daviesas 14, Devonas Hallas 12, Giampaolo Rici 11.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 24, Elie Okobo 16, Alpha Diallo 10.