Sugrįžęs M. Grigonis neišgelbėjo: „Panathinaikos“ buvo sutrypta Stambule

Triuškinančią pergalę Eurolygoje nuskynė čempionės titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ (8/7) ekipa. Turkijos komanda savų žiūrovų akivaizdoje 88:69 (21:13, 21:13, 25:22, 21:21) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (6/9), kurios garbę gina Artūras Gudaitis ir Marius Grigonis.

M.Grigonis.<br>paobc.gr nuotr.

Dec 23, 2022, 7:22 PM, atnaujinta Dec 23, 2022, 10:28 PM

Nuo pirmųjų mačo minučių į priekį šovusi „Anadolu Efes“ dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje (21:10).

Antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą įtvirtinęs Turkijos krepšinio milžinas iki pat rungtynių pabaigos nemažino apsukų ir po pertraukos nė karto nepirmavo mažesniu nei dviženkliu skirtumu.

„Panathinaikos“ ekipoje M.Grigonis per 11 minučių įmetė 9 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu A.Gudaitis dėl viruso praleido šias rungtynes.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 23, Vasilije Micičius 19, Bryantas Dunstonas 13.

„Panathinaikos“: Dwyane‘as Baconas 20, Derrickas Williamsas 13, Georgios Papagiannis ir Marius Grigonis po 9.