Prie šventinio stalo – slogiomis nuotaikomis: Šaras ir „Barcelona“ gavo antausį Valensijoje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (10/5) ekipa švenčių nepasitiks pergalingomis nuotaikomis. Penktadienį Šaro auklėtiniai išvykoje 83:84 (20:20, 18:21, 21:21, 24:22) nusileido „Valencia“ (7/8) krepšininkams.

Š.Jasikveičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2022-12-23 21:30, atnaujinta 2022-12-23 23:54

Rungtynės prasidėjo permainingu abiejų komandų žaidimu. Pirmojo kėlinio metu nė vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo.

Po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygus rezultatas 20:20.

Antrajame kėlinyje kiek sėkmingiau sekėsi „Valencia“ ekipai, kuri pirmavo viso ketvirčio metu. Vis dėlto Šaro kariauna toli varžovų nepaleido ir komandos išėjo ilsėtis aikštės šeimininkams pirmaujant 41:38.

Po pertraukos katalonams pavyko persverti rezultatą, tačiau pranašumu jie džiaugėsi neilgai – „Valencia“ vėl susigrąžino pranašumą ir prieš ketvirtąjį kėlinį buvo priekyje 62:59.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Valenica“ klubui buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą (79:69), bet stuburą demonstravusi „Barcelona“ prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei sušvelnino atsilikimą – 75:79.

Likus žaisti 14 sek. po Nikola Mirotičiaus tritaškio komandas skyrė vos taškas – 81:80.

Varžovams priartėti leidę aikštės šeimininkai nesubyrėjo – išlaikė trapų pranašumą iki mačo pabaigos ir šventė pergalę.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido vos 3 minutes, o per jas pasižymėjo 1 tašku (0/1 dvit., 1/2 baud.) ir minus 2 naudingumo balais.

„Valencia“: Jasielis Rivero 16, Bojanas Dubljevičius 14, Jaredas Harperis 11, Klemenas Prepeličius 10.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 28, Janas Vesely 14, Nikola Mirotičius 11.