D. Sabonio trigubas dviženklis neišgelbėjo „Kings“ nuo pralaimėjimo

Domantas Sabonis NBA lygoje užfiksavo dar vieną trigubą dviženklį, tačiau jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (17/14) klubas namuose 111:125 (27:28, 23:40, 33:34, 28:23) nusileido „Washington Wizards“ (13/21) krepšininkams.

Domantas Sabonis<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Dec 24, 2022, 8:18 AM

Lietuvio atstovaujamam klubui tragiškas buvo antrasis rungtynių kėlinys. „Wizards“ ketvirtį pradėjo spurtu 14:3, taip susikurdami dviženklį pranašumą.

Kėlinio eigoje situacija „Kings“ komandai negerėjo ir antrąją rungtynių pusę šeimininkai pasitiko atsilikdami 50:68.

Trečiajame kėlinyje vienu metu komandas skyrė net 30 taškų (57:87), tačiau iki rungtynių pabaigos Sakramento klubas atsilikimą sugebėjo šiek tiek sušvelninti.

Puikias asmenines rungtynes sužaidė Domantas Sabonis. Aukštaūgis per 34 minutes surinko 20 taškų (5/12 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 1 klaidą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kyle’as Kuzma. Amerikietis per 37 minutes pasižymėjo 32 taškais (12/15 dvit., 2/8 trit., 2/3 baud.), 9 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais ir 1 klaida.

„Kings“ Vakarų konferencijoje turėdami 17 laimėjimų ir 14 nesėkmių užima 6-ąją vietą.

Vašingtono klubas Rytuose su 13 pergalių ir 21 pralaimėjimu rikiuojasi 12-oje pozicijoje.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 26, Domantas Sabonis 20, Malikas Monkas 16.

„Wizards“: Kyle’as Kuzma 32, Bradley Bealas 24, Rui Hachimura 21.