L. Dončičius ir toliau NBA lygą lepina magiškais pasirodymais

Luka Dončičiaus tempiamas „Dallas Mavericks“ (17/16) išvykoje 112:106 (30:24, 31:26, 20:34, 31:22) palaužė „Houston Rockets“ (9/23) krepšininkus.

L. Dončičius<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Dec 24, 2022, 9:39 AM

Likus rungtyniauti 3 minutes Dalaso krepšininkai pirmavo tik 1 tašku (105:104), tačiau latvio Davio Bertanio tikslus tritaškis leido svečiams pabėgti per didesnį, nei vieno metimo atstumą.

Visgi, Jabario Smitho dvitaškis prieš prasidedant paskutinei minutei skirtumą sumažino iki 2 taškų.

Komandoms ir toliau sekėsi sunkiai užpulti, tačiau galiausiai galutinį tašką likus žaisti 19 sekundžių padėjo tritaškį pataikęs L.Dončičius.

Slovėnas aikštelėje praleidęs 42 minutes pelnė 50 taškų (11/18 dvit., 6/12 trit., 10/12 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 7 kartus suklydo.

„Mavericks“ turėdami 17 pergalių ir 16 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 8-ąją vietą. „Rockets“ su 9 laimėjimais ir 23 pralaimėjimais rikiuojasi paskutinėje, 15-oje pozicijoje.

„Rockets“: Jabari Smithas 24, Jalenas Greenas 23, Alperenas Šengunas 19.

„Mavericks“: Luka Dončičius 50, Davis Bertanis ir Spenceris Dinwiddie po 11.