Sh. Larkino sugrįžimas pažymėtas „Anadolu Efes“ pralaimėjimu prieš „Maccabi“

Tel Avivo „Maccabi“ (9/7) krepšininkai namuose 80:72 įveikė Eurolygos čempionus – Stambulo „Anadolu Efes“ (8/8).

Sh. Larkinas.<br>REUTERS/Scanpix nuotr.

Dec 29, 2022, 9:04 PM, atnaujinta Dec 30, 2022, 12:53 AM

Ketvirtąjį kėlinį „Anadolu Efes“ pradėjo pirmaudami 65:57, tačiau per beveik 9 minutes svečiai sugebėjo pelnyti vos 2 taškus ir Tel Avivo klubas susikaupė dviženklį pranašumą.

Willas Clyburnas per paskutines 67 sekundes dar pelnė 5 taškus, tačiau tai niekuo Stambulo komandai nebepadėjo.

Pirmąsias Eurolygos rungtynes čempionų gretose šį sezoną sužaidė Shane’as Larkinas. Visgi, Turkijos pilietybę turintis amerikietis šou nesurengė.

Gynėjas per 16 minučių surinko 4 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 klaidas ir 3 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Lorenzo Brownas. Ispanijos pilietybę turintis amerikietis per 35 minutes surinko 23 taškus (8/13 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 23 naudingumo balus.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 23, Johnas Dibartolomeo 12, Bonzie Colsonas 11.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 20, Rodrigue’as Beaubois 14, Vasilije Micičius 13.

„Maccabi“ krepšininkai praėjusiame ture nugalėjo Berlyno ALBA klubą ir su 9 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užima 7-ąją vietą.

„Anadolu Efes“ į dvikovą žengė po pergalės prieš Atėnų „Panathinaikos“ ir su 8 laimėjimais žengia 9-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone abi tarpusavio rungtynes laimėjo „Anadolu Efes“.