Prie pergalės dvigubu dviženkliu prisidėjęs J. Valančiūnas įsivėlė į konfliktą su varžovu

Dar vieną pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (22/12) ekipa. Šį kartą naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose rungtynėse Naujojo Orleano klubas namuose po dramatiškos kovos 119:118 (24:28, 25:27, 37:33, 33:30) pranoko „Minnesota Timberwolves“ (16/19) krepšininkus.

J.Valančiūnas buvo nubaustas technine pražanga.<br>Stopkadras.

Dec 29, 2022, 7:10 AM, atnaujinta Dec 29, 2022, 7:15 AM

J.Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dviženkliu.

Uteniškis per 29 minutes įmetė 12 taškų (4/9 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

30-metis vidurio puolėjas dvikovos metu sulaukė ir techninės pražangos, kai ketvirtajame kėlinyje įsivėlė į konfliktą su varžovų krepšininku Austinu Riversu.

Apstumdytas varžovo lietuvis pat neketino nusileisti ir dviem rankomis nustūmė jį tolyn. Teisėjas apramino įkaitusius krepšininkus techninėmis pražangomis.

Mačo pabaigoje „Pelicans“ į pergalę ištempė galingas Ziono Williamsono žaidimas. Krepšininkas pelnė paskutiniuosius 14 aikštės šeimininkų taškų ir išplėšė ketvirtąją Naujojo Orleano klubo pergalę iš ėilės.

Viso aukštaūgis pelnė net 43 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas 43, Trey Murphy 21, C.J. McCollumas 20, Jonas Valančiūnas 12.

„Minnesota Timberwolves“: D'Angelo Russellas ir Anthony Edwardsas po 27, Jadenas McDanielsas 19, Jaylenas Nowellas 14.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?