Dviejų stipriausių šio sezono NBA komandų rungtynės Denveryje truko beveik valanda ilgiau nei planuota

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko dviejų šio sezono lyderių akistata: Vakarų konferencijos lyderė „Denver Nuggets“ (25/12) namuose 123:111 (37:28, 25:26, 36:31, 25:26) nugalėjo Rytuose ir absoliučioje įskaitoje pirmaujančią „Boston Celtics“ (26/11) komandą.

Teko keisti krepšio lanką. <br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-01-02 10:26, atnaujinta 2023-01-02 10:30

Rungtynės buvo paženklintos neeilinės situacijos – ketvirtajame kėlinyje teko keisti lanką, todėl komandos priverstinai ilsėjosi beveik valandą.

Rungtynes sustabdė galingas Roberto Williamso dėjimas iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 8 minutėms.

Netrukus teisėjai sustabdė rungtynes pastebėję, kad lankas nėra tiesus.

Tuo metu „Nuggets“ pirmavo 110:97, o atnaujinus rungtynes nelabai kas pasikeitė.

Šeimininkus į priekį vedė Nikola Jokičius, pelnęs 30 taškų (8/11 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų.

Tiek pat taškų svečiams pelnė Jaylenas Brownas.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (8/11 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 8/8 baudų, 12 atk. kam., 12 rez. perd.), Bruce'as Brownas 21, Michaelas Porteris 19, Aaronas Gordonas 18. Nah'Shonas Hylandas 17.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30 (8/12 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 25 (7/12 dvitaškių, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Derrickas White'as 13, Grantas Williamsas 9.