D. Saboniui pro šalį prasviedus svarbias baudas „Kings“ pralaimėjo namuose

Domantas Sabonis prametė svarbias baudas, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (20/17) klubas patyrė pralaimėjimą namų arenoje.

D. Sabonis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2023, 7:59 AM

Kalifornijos ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 117:120 (30:30, 28:31, 30:30, 29:29) nusileido „Atlanta Hawks“ (18/20) krepšininkams.

Likus žaisti 2 minutes „Hawks“ krepšininkai po Dejounte Murray’aus dvitaškio pirmavo 4 taškais (113:109), tačiau įspūdingu dėjimu per varžovą atsilikimą sušvelnino De’Aaronas Foxas.

Amerikiečio dėjimas įaudrino „Golden 1 Center“ areną, o Kevino Huerterio tritaškis ir D.Foxo dvitaškis su baudas šeimininkams suteikė 4 taškų persvarą – 117:113.

Visgi, Trae Youngas pelnė 2 taškus su pražanga ir „Kings“ į paskutinę minutę žengė su minimaliu pranašumu.

Likus žaisti 50 sekundžių D.Sabonis išprovokavo varžovų pražangą ir stojo mesti baudos metimų, tačiau abu šūviai skriejo pro šalį.

Kitoje aikštės pusėje D.Murray’us išprovokavo lietuvio pražangą ir pelnydamas abu baudos metimus persvėrė rezultatą, o galiausiai pats perėmęs kamuolį iš D.Foxo pelnė 2 taškus ir užtikrino „Hawks“ pergalę.

D.Sabonis per 39 minutes surinko 20 taškų (7/13 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą ir 4 kartus suklydo.

„Kings“ su 20 pergalių ir 17 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 5-ąją poziciją. „Hawks“ su 18 pergalių ir 20 nesėkmių Rytuose rikiuojasi 9-oje vietoje.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 25, Kevinas Huerteris 24, Harrisonas Barnesas 22.

„Hawks“: De’Andre Hunteris ir Johnas Collinsas po 22, Dejounte Murray’us ir Trae Yougnas po 21.

„Nauja diena“: prasideda „Eurovizija“ – kas laimės ir kur bus Lietuva?