Nuostabiai rungtyniavęs F. Petruševas atvedė „Crvena zvezda“ į pergalę

Belgrado „Crvena zvezda“ (9/8) krepšininkai išvykoje 77:75 (24:19, 23:23, 14:16, 16:17) po įnirtingos kovos įveikė „Valencia“ (7/10).

F. Petruševas<br> SIPA nuotr.

2023-01-06 21:10, atnaujinta 2023-01-07 00:01

Likus rungtyniauti mažiau nei 3 minutes „Crvena zvezda“ po Filipo Petruševo dvitaškio pirmavo 72:63.

Greitas Jaime’o Pradilla tritaškis ir Chriso Joneso dvitaškis atsilikimą sumažino iki 4 taškų, o likus žaisti pusė minutės Klemenas Prepeličius mesdamas iš toli išprovokavo Stefanas Lazarevičiaus pražangą ir realizuodamas visus baudos metimus „Valencia“ ekipą priartino prie svečių (71:72).

Nemanja Nedovičius per 6 sekundes išprovokavo varžovų pražangą ir pataikęs abi baudas padidino „Crvena zvezda“ persvarą iki 3 taškų, bet šeimininkams tiksliu dvitaškiu atsakė C.Jonesas.

Tuomet atėjo F.Petruševo eilė mesti baudos metimus ir aukštaūgis tai darė be klaidų, bet ir vėl C.Jonesas pataikydamas dvitaškį atsilikimą sumažino iki 1 taško.

Likus žaisti 4 sekundes N.Nedovičius stojo dar kartą prie baudų linijos, tačiau šįkart gynėjo ranka sudrebėjo ir serbas pataikė tik vieną metimą.

Svečiams tolimu metimu pergalę bandė išplėšti Jaredas Harperis, tačiau jo šūvis skriejo pro šalį ir „Crvena zvezda“ šventė pergalę.

Įspūdingas rungtynes sužaidė F.Petruševas. 22-ejų metų aukštaūgis per 32 minutes surinko 25 taškus (7/10 dvit., 0/3 trit., 11/11 baud.), 9 atkovotus ir perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas, 8 išprovokuotas pražangas ir 36 naudingumo balus.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 16, Jaredas Harperis 11, Jaime’as Pradilla, Jonah Radebaughas ir Jasielis Rivero po 10.

„Crvena zvezda“: Filipas Petruševas 25, Nemanja Nedovičius 19, Ognjenas Dobričius 9.

„Valencia“ praėjusiame ture neprilygo Milano „Olimpia“ komandai ir po 17 rungtynių turėdami 7 pergales užima 13-ąją poziciją.

„Crvena zvezda“ į rungtynes žengė po pralaimėjimo „Barcelona“ komandai ir iškovoję 9 pergales rikiuojasi 10-oje vietoje.