Įspūdingą atkarpą rungtynių pabaigoje surengę „Anadolu Efes“ įveikė ASVEL krepšininkus

Penktadienio Eurolygos dvikovoje Stambulo „Anadolu Efes“ (9/8) po įtemptos kovos 78:72 (17:19, 12:17, 23:22, 26:14) palaužė Vilerbano ASVEL (6/11) krepšininkus.

„Anadolu Efes“ įveikė ASVEL<br>Anadolu Efes SK twitter nuotr.

Jan 6, 2023, 7:14 PM, atnaujinta Jan 6, 2023, 9:24 PM

Likus žaisti mažiau nei 7 minutes ASVEL krepšininkai pirmavo 66:58 ir kontroliavo rungtynes.

Visgi, „Anadolu Efes“ pademonstravo kodėl jie yra Eurolygos čempionai ir surengė įspūdingą atkarpą.

Šeimininkai spurtavo 18:2 ir likus žaisti 55 sekundes turėjo 8 taškų persvarą – 76:68. ASVEL dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau atotrūkis jau buvo per didelis.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Willas Clyburnas. Amerikietis per 27 minutes surinko 15 taškų (3/6 dvit., 0/4 trit., 9/12 baud.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 10 išprovokuotų pražangų ir 21 naudingumo balą.

Tiesa, puolėjas pirmąjį žaidimą iš žaidimo pataikė tik likus žaisti pusketvirtos minutės.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 22, Willas Clyburnas 15, Rodrigue’as Beaubois 13.

ASVEL: Nando De Colo ir Davidas Lighty po 12, Youssoupha Fallas ir Parkeris Jacksonas-Cartwrightas po 10.

Eurolygos čempionai – „Anadolu Efes“ krepšininkai praėjusiame ture 72:80 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Ergino Atamano auklėtiniai turėdami 9 pergales po 17 rungtynių užima 8-ąją vietą.

ASVEL patyrė 3 pralaimėjimus paeiliui ir su 6 laimėjimais rikiuojasi 17-oje pozicijoje.

Praėjusio sezono tarpusavio rungtynėse abi komandos šventė pergales namuose.