Nikola Jokičius – neprilygstamas universalumu: dešimtasis trigubas dviženklis šį sezoną Visi nakties rezultatai

NBA čempionate naktį iš penktadienio į šeštadienį Nikolos Jokičiaus vedamas „Denver Nuggets“ (26/13) namuose 121:108 (26:28, 36:30, 32:24, 27:26) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (25/15) krepšininkus.

Nikola Jokičius.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 7, 2023, 9:09 AM, atnaujinta Jan 7, 2023, 9:24 AM

„Cavaliers“ suklupo trijų iš eilės pergalių, o komandai trūko Donovano Mitchello, kuriam buvo skirta poilsio po įspūdingo pasirodymo, kai gynėjas pelnė 71 tašką.

Po dviejų kėlinių „Nuggets“ pirmavo 62:58, o po pertraukos įgijo dviženklį pranašumą.

„Nuggets“ ekipos lyderis N.Jokičius jau dešimtą kartą šį sezoną surinko trigubą dviženklį: per 35 min. pelnė 28 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (7/13 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/5 baudų, 15 atk. kam., 10 rez. perd.), Jamalas Murray 18, Michaelas Porteris 16 (8 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 14.

„Cavaliers“: Caris LeVertas 22 (5/9 dvitaškių, 3/4 tritaškių), Darius Garlandas 21 (1/6 tritaškių, 8 rez. perd.), Cedi Osmanas 15, Jarrettas Allenas 13 (9 atk. kam.).