Domantas Sabonis tritaškiu prisidėjo prie „Kings“ rekordo ir „Magic“ triuškinimo Pasiekė 17-ąjį dvigubą dviženklį iš eils

Domantas Sabonis darė viską, kad NBA čempionate neįvyktų nemaloni sensacija. Galiausiai jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (21/18) komanda namie sudaužė vieną iš pirmenybių autsaiderių „Orlando Magic“ (15/26) ekipą 136:111 (41:31, 31:21, 35:32, 29:27).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 10, 2023, 7:48 AM, atnaujinta Jan 10, 2023, 8:43 AM

Didesniu skirtumu „Kings“ šį sezoną laimėjo tik du kartus – 153:121 sutriuškino „Brooklyn Nets“ ir 123:96 susitvarkė su „Los Angeles Clippers“.

D.Sabonis aikštėje žaidė 32 minutes ir per jas pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 3 kartus. Tai jau buvo 17-asis lietuvio dvigubas dviženklis iš eilės.

Iš viso D.Sabonis šiame NBA čempionate yra surinkęs net 30 dvigubų dviženklių ir yra šios statistikos lyderis.

„Kings“ sėkmingai pradėjo dvikovą ir po septynių tritaškių pirmame kėlinyje pirmavo 41:31. Tai buvo rezultatyviausias pirmasis Sakramento ekipos kėlinys šiame sezone.

Antrame ketvirtyje „Kings“ pridėjo dar 31 tašką ir ilsėtis išėjo pirmaudama 20 taškų skirtumu 72:52. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė.

„Kings“ šioje dvikovoje pasiekė klubo rekordą tritaškių statistikoje – buvo pataikyti 23 tolimi metimai iš 46.

Iki šio Kalifornijos klubas rekordu laikė 22 tritaškius per mačą, kurie buvo pelnyti 2021-siais.

Sakramento komandai Harrisonas Barnesas per 30 minučių pelnė 30 taškų (5/6 dvit., 6/7 trit., 2/3 baud.).

Šia pergale „Kings“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir Vakarų konferencijoje dabar užima penktąją poziciją. Orlando klubas Rytuose yra tarp autsaiderių – žengia tryliktas, tačiau keturiomis pergalėmis lenkia „Charlotte Hornets“ ir „Detroit Pistons“.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30 (5/6 dvit., 6/7 trit.), Keeganas Murray 15 (5/6 trit.), Kevinas Huerteris (4/8 trit.), Malikas Monkas ir Trey Lylesas po 14, Domantas Sabonis 12 (4/11 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), De'Aaronas Foxas ir Chimezie Metu po 11.

„Magic“: Paolo Banchero 17 (2/7 trit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Markelle'as Fultzas ir Franzas Wagneris po 16, Wendellis Carteris 15, Jalenas Suggsas 14, Moritzas Wagneris 12.