Pratęsimą išplėšusi „Fenerbahce“ šventė pergalę Atėnuose

Stambulo „Fenerbahce“ (11/7) krepšininkai nutraukė 5 pralaimėjimų seriją po pratęsimo išvykoje 94:88 (18:19, 18:20, 15:20, 27:19, 16:10) įveikdami Atėnų „Panathinaikos“ (6/12).

Pratęsimą išplėšusi „Fenerbahce“ šventė pergalę Atėnuose<br> Fenerbahce twitter nuotr.

Jan 10, 2023, 9:21 PM, atnaujinta Jan 11, 2023, 10:02 AM

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Panathinaikos“ klubui pirmaujant 76:73, tačiau po Mateuszo Ponitkos dvitaškio komandas jau skyrė 5 taškai.

Carsenas Edwardsas likus žaisti 30 sekundžių pataikė dvitaškį ir atsilikimą vėl sumažino iki 3 taškų.

Šeimininkai paprašė pertaukėlės, tačiau po jos Marko Guduričius pavogęs kamuolį pataikė tolimą metimą, kuris pasiuntė komandas santykius aiškintis į pratęsimą.

Jame tęsėsi atkakli kova, tačiau likus rungtyniauti 32 sekundes Dwayne’as Baconas pataikė tik vieną baudos metimą, po kurio svečiai pirmavo daugiau nei vienos atakos skirtumu (92:88).

Prie baudų linijos stojęs M.Guduričius realizavo abu baudos metimus, o D.Baconui nepataikius tolimo metimo „Fenerbahce“ užsitikrino pergalę.

Artūras Gudaitis „Panathinaikos“ ekipai pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, 3 kartus suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Marius Grigonis ant parketo nepasirodė.

„Panathinaikos“: Dwayne’as Baconas 27, Mateuszas Ponitka 14, Derrickas Williamsas 11.

„Fenerbahce“: Nigelis Hayesas-Davisas 24, Jonathanas Motley, Carsenas Edwardsas ir Marko Guduričius po 14.

„Fenerbahce“ nutraukė 5 pralaimėjimų seriją ir su 11 pergalių užima 5-ąją poziciją.

„Panathinaikos“ patyrė 6 pralaimėjimus paeiliui ir turėdami 6 laimėjimus užima 17-ąją vietą.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje „Fenerbahce“ šventė pergalę 107:77.