Jonas Valančiūnas į savo karjeros puslapį įsirašė dar vieną iš geriausių sezono mačų

Jonas Valančiūnas sužaidė vieną geraiusių savo šio sezono dvikovų ir padėjo susitvarkyti su „Washington Wizards“ (17/24) atstovais išvykoje 132:112 (35:37, 33:19, 32:32, 32:24). Lietuvis „New Orleans Pelicans“ (25/16) ekipai pelnė 27 taškus, atsikovojo 12 kamuolių – tai buvo jo trečias pagal rezultatyvumą šio sezono mačas.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 10, 2023, 7:03 AM, atnaujinta Jan 10, 2023, 7:53 AM

Šį sezoną J.Valančiūnas gali pasigirti ir 37 taškų kraičiu, kurį pelnė prieš pat Kalėdas rungtynėse su „Milwaukee Bucks“.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjo statistika rungtynėse su „Wizards“ ir vėl su dvigubu dviženkliu – J.Valančiūnas per 28 minutes pelnė 27 taškus (10/15 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Tai buvo jau penktasis jo dvigubas dviženklis per pastarąsias šešias rungtynes.

„Pelicans“ pradžioje sunkiai sekėsi surasti savo žaidimą, pralaimėjo atkarpą 0:10, tačiau jau antrame kėlinyje įsibėgėjo tiek J.Valančiūnas, tiek ir C.J. McCollumas, kurie padėjo „Pelicans“ atitrūkti 68:56.

„Tai buvo sunkus momentas rungtynių pradžioje“, – kalbėjo po mačo J.Valančiūnas. – Žinojome, kad turime geriau gintis ir surasti save puolime. Ne tai nebuvo mūsų žaidimas. Mes pakeitėme situaciją“.

O jau ketvirtame kėlinyje šeimininkai buvo triuškinami: likus kovoti 8 min. 44 sek. svečiai buvo priekyje 115:88.

Tai buvo pirmoji „Pelicans“ pergalė Vašingtone nuo 2011 metų.

Vašingtono komandai latvis Kristaps Porzingis per 33 minutes pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Naujojo Orleano ekipa žaidė be savo žvaigždžių – kojos traumą patyrusio ir jau ketvirtą akistatą praleidžiančio Ziono Williamsono ir negaluojančio Brandono Ingramo. Trečiadienį „Pelicans“ Bostone santykius aiškinsis su vietos „Celtics“ klubu.

„Wizards“: Kristaps Porzingis 23 (5/11 dvit., 3/5 trit., 10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 19, Corey Kispertas 17 (5/10 trit.), Danielis Gaffordas  ir Monte Morrisas po 13.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 34 (8/13 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 27 (10/15 dvit., 7/8 baud., 12 atk. kam.), Naji Marshallas 18, Devonte Grahamas 11, Jose Alvarado 10.