D. Motiejūno ir „Monaco“ košmaras – skendo „Crvena zvezda“ taškų jūroje Sugrįžo L. Vildoza

Itin saldžią pergalę Eurolygoje nuskynė Belgrado „Crvena zvezda“ (10/9) ekipa. Aistringai savų sirgalių palaikomas Belgrado klubas 92:68 (23:15, 31:21, 18:14, 20:18) susitvarkė su „Monaco“ (12/9) ekipa, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.

D. Motiejūnas.<br>asmonaco.basketball nuotr.

2023-01-12 19:53, atnaujinta 2023-01-12 22:00

Itin geru pataikymu pasižymėjusi „Crvena zvezda“ varžovams smogė nuo pirmųjų rungtynių minučių – mačo pradžioje tris tritaškius pataikęs Nemanja Nedovičius uždavė gerą toną aikštės šeimininkų startui, o Duško Ivanovičiaus auklėtiniai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą.

„Monaco“ klubą bandė judinti Mike'as Jamesas, tačiau į amerikiečio taškus „Crvena zvezda“ pati greitai surasdavo savų atsakymų puolime. Vienu iš tokių tapo po traumos sugrįžęs Luca Vildoza.

Į ilgąją pertrauką „Crvena zvezda“ išėjo pirmaudama 52:36. Vien per pirmąją rungtynių dalį Serbijos klubas pataikė net 9 tritaškius.

Antroje mačo pusėje vaizdas nesikeitė – „Monaco“ nė karto nepavyko sušvelninti savo atsilikimo iki vienženklio. Svečių pralaimėjimą dar labiau apkartino komandos aukštaūgio Dante Hallo patirta trauma – antrojo kėlinio pabaigoje milžinas pakreipė koją ir aikštėje po pertraukos nebepasirodė.

Pirmajame rate vykusią šių komandų akistata Monake 85:77 laimėjo aikštės šeimininkai.

„Crvena zvezda“: Filipas Petruševas 21, Luka Mitrovičius 15, Nemanja Nedovičius 11, Ognjenas Dobričius 10.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 26, Johnas Brownas 7, Elie Okobo 6.