Trečiajame kėlinyje suspindusi „Fenerbahce“ pranoko „Bayern“

​Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje nuskynė Stambulo „Fenerbahce“ (12/7) krepšininkai. Ketvirtadienį vykusiose rungtynėse Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 79:71 (19:18, 27:21, 21:10, 12:22) pranoko Miuncheno „Bayern“ (7/12) ekipą.

N.Calathesas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-01-12 19:40, atnaujinta 2023-01-12 23:02

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu – pirmojo ketvirčio metu didžiąją dalį laiko nežymiu pranašumu pirmavo „Bayern“, bet po pirmųjų dešimties minučių minimalią persvarą turėjo aikštės šeimininkai – 19:18.

Antrajame kėlinyje Stambulo klubas neleido svečiams pirmauti nė karto – tiesa, D.Itoudžio kariauna per daug toli nuo varžovų nenutolo ir išėjo į ilgąją pertrauką būdami priekyje 46:39.

Po pertraukos „Fenerbahce“ ėmė dominuoti – pirmą kartą rungtynių metu įgijo dviženklį pranašumą, kuris dar trečiojo kėlinio pabaigoje išaugo 20 taškų perlipusią persvarą.

Ketvirtojo kėlinio metu „Bayern“ krepšininkams buvo pavykę sušvelninti deficitą, tačiau išsigelbėti jiems laiko neužteko.

„Fenerbahce“: Johnathanas Motley 22, Scottie Wilbekinas 11, Carsenas Edwardsas 9.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 21, Cassiusas Winstonas 12, Nickas Weileris-Babbas 9.