„Celtics“ NBA lygoje įtvirtino savo lyderystę prieš artimiausius persekiotojus

NBA lygoje „Boston Celtics“ (31/12) krepšininkai išvykoje 109:98 (29:31, 31:26, 24:25, 25:16) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (27/14) komandą.

„Celtics“ išvykoje nugalėjo „Nets“.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2023, 8:28 AM

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje po Nico Claxtono dvitaškio šeimininkai atsiliko tik dviem taškais – 84:86.

Atrodė, kad žiūrovai sulauks įtemptos kovos, tačiau „Celtics“ pademonstravo aukščiausio lygio gynybą. Bostono krepšininkai varžovams beveik 5 minutes neleido pelnyti taškų ir patys susikūrę 12 taškų pranašumą jo nebešvaistė ir šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jaysonas Tatumas. Puolėjas per 38 minutes surinko 20 taškų (5/12 dvit., 2/10 trit., 4/4 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

„Celtics“ turėdami 31 pergalę ir 12 pralaimėjimų užima 1-ąją vietą Rytų konferencijoje. „Nets“ su 27 pergalėmis ir 14 nesėkmių rikiuojasi 2-oje pozicijoje.

„Nets“: Kyrie Irvingas 24, T.J. Warrenas 20, Joe Harrisas 18.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 20, Marcusas Smartas ir Malcolmas Brogdonas po 16.