Sėkminga D. Sabonio naktis – trigubas dviženklis ir sutriuškinti varžovai

Saldžią pergalę NBA pirmenybėse nuskynė Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (23/18) ekipa. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose rungtynėse lietuvio klubas namuose 139:114 (36:32, 34:33. 43:26, 27:22) sutriuškino „Houston Rockets“ (10/32).

Domantas Sabonis<br>AP/Scanpix nuotr.

2023-01-14 07:46, atnaujinta 2023-01-14 07:51

Prie pergalės D.Sabonis prisidėjo surinkdamas trigubą dviženklį.

26-erių lietuvis per 37 minutes įmesdamas 19 taškų (6/11 dvit., 0/3 trit., 7/10 baud.), atkovodamas 15 kamuolių ir atlikdamas 16 rezultatyvių perdavimų.

D.Sabonis pagal rezultatyvius perdavimus ir atkovotus kamuolius neturėjo sau lygių šios rungtynėse.

Pranašumą aikštės šeimininkai susikrovė po ilgosios pertraukos – trečiąjį kėlinį „Kings“ laimėjo 43:26.

Nugalėtojus į priekį vedė Harrisonas Barnesas. Jis įmetė 27 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Rockets“ ekipoje išsiskyrė po 27 taškus pelnę Jalenas Greenas ir Jabari Smithas jaunesnysis.

„Sacramento Kings“: Harrisonas Barnesas 27, De'Aaronas Foxas 24, Terence'as Davisas 22, Domantas Sabonis 19.

„Houston Rockets“: Jalenas Greenas ir Jabari Smithas jaunesnysis po 27, Alperenas Sengunas 14.