Dramatiškoje NBA kovoje – J. Embiido pergalingas dvitaškis

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusiose NBA rungtynėse pergalę paskutinėmis sekundėmis išplėšė „Philadelphia 76ers“ (26/16) ekipa. Ji svečiuose po dramatiškos kovos 118:117 (41:24, 25:32, 22:29, 30:32) palaužė „Utah Jazz“ (22/24) krepšininkus.

J.Embiidas<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 15, 2023, 7:57 AM

Rungtynių herojumi tapo „76ers“ aukštaūgis Joelis Embiidas, kuris tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio minutėms dvitaškiu metimu išvedė svečius į priekį.

Šis metimas tapo pergalingu, nes paskutinysis „Jazz“ pergalę išplėšti šūvis tikslo nepasiekė.

J.Embiidas į varžovų krepšį iš viso įmetė 30 taškų, o prie jų pridėjo 7 atkovotus kamuolius.

„Jazz“ klube rezultatyviausias buvo 38 taškus pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Jordanas Clarksonas.

Už J.Embiidą nugalėtojų gretose rezultatyvesnis buvo tik Jamesas Hardenas, kuris į varžovų krepšį įmetė 31 tašką.

„Utah Jazz“: Jordanas Clarksonas 38, Talenas Hortonas-Tuckerus 20, Walkeris Kessleris 15.

„Philadelphia 76ers“: Jamesas Hardenas 31, Joelis Embiidas 30, Tyrese'as Maxey 21.