Domantas Sabonis pratęsė dvigubų dviženklių seriją, o „Kings“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento „Kings“ (24/18) klubas svečiuose 132:119 (33:32, 30:32, 39:26, 30:29) įveikė „San Antonio Spurs“ (13/31) ekipą.

Domantas Sabonis.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 16, 2023, 6:41 AM, atnaujinta Jan 16, 2023, 7:01 AM

Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Kings“ pergalė, o D Sabonis pratęsė savo dvigubų dviženklių seriją iki 20.

26 metų D.Sabonis per 35 min. pelnė 18 taškų (7/13 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 18 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir 4 sykius prasižengė.

D.Sabonis šį sezoną per 41 rungtynes surinko 33 dvigubus dviženklius.

Pagal šį statistikos rodiklį jis tvirtai pirmauja NBA.

Antras esantis serbas Nikola Jokičius per 39 rungtynes surinko 29 dvigubus dviženklius.

Po dviejų kėlinių „Kings“ atsiliko 63:64, bet iškart po pertraukos įgijo dviženklę persvarą prieš autsaiderius.

Nugalėtojams Harrisonas Barnesas pelnė 29 taškus, De'Aaronas Foxas pridėjo 23 taškus, o Davionas Mitchellas – 19.

„Spurs“: Jakobas Poeltlis 23 (10/12 dvitaškių, 7 atk. kam.), Joshas Richardsonas 21, Keldonas Johnsonas 20 (7 atk. kam.), Tre Jonesas 16.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 29 (4/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 9/11 baudų), De'Aaronas Foxas 23 (10/17 dvitaškių), Davionas Mitchellas 19, Domantas Sabonis 18 (7/13 dvitaškių, 18 atk. kam., 8 rez. perd.), Keeganas Murray ir Trey Lylesas po 12.