Domantas Sabonis susirgo, bet ir be jo „Kings“ patiesė „karaliaus“ L. Jameso „Lakers“

NBA čempionate trečiadienio vakarą į aikštę nežengė lietuvis Domantas Sabonis. Nors krepšininkas ir yra „Sacramento Kings“ (25/18) ekipos lyderis, tačiau jį šįkart pristabdė liga. Bet ir be lietuvio pastangų Sakramentas išvykoje palaužė „karaliaus“ LeBrono Jameso vedamą „Los Angeles Lakers“ (20/25) klubą 116:111 (28:39, 33:21, 29:22, 26:29).

Domantas Sabonis.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 19, 2023, 8:48 AM, atnaujinta Jan 19, 2023, 8:56 AM

Pranešta, kad D.Sabonio liga nėra susijusi su COVID-19 – galimai, tai tik peršalimas. Be jo su tokiais pačiais sumptomais dvikovą praleido Matthew Dellavedova.

Nors pradžioje šeimininkai sužaidė sėkmingiau, dar iki pertraukos „Kings“ atstatė lygsvarą mače. Baigiantis mačui „Kings“ buvo priekyje 111:108, o šeimininkai nevykusiai atakavo ir galiausiai buvo priversti prasižengti: likus žaisti 12 sek. svečiai buvo priekyje 112:111 ir sumetė visas skirtas 4 baudas.

D.Sabonio darbą aikštėje šįkart atliko De’Aaronas Foxas – jis per 39 minutės pelnė 31 tašką (11/16 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/7 baudų metimų), atsikovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ ir vėl tempė į priekį LeBronas Jamesas, kuris per 37 minutes pelnė 32 taškus (9/16 dvitaškių, 2/9 tritaškių, 8/9 baudų metimų), atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Penktą kartą iš eilės laimėję „Kings“ Vakarų konferencijoje pakilo į trečiąją vietą, „Lakers“ joje lieka trylikti.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 31 (6 rez. perd.), Harisonas Barnesas 20 (6 atk. kam., 6/17 metimų), Kevinas Huerteris 18 (8 rez. perd., 3/8 tritaškių), Richaunas Holmesas 16 (11 atk. kam.), Trey’us Lylesas (6 atk. kam.) ir Keeganas Murray’us (10 atk. kam.) po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 2/9 tritaškių), Russellas Westbrookas 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Kendrickas Nunnas 14 (4/6 tritaškių), Maxas Christie 12, Wenyenas Gabrielis 10 (6 atk. kam.), Thomasas Bryantas 8.