NBA finalo pakartojime „Celtics“ pratęsimo dramoje pranoko „Warriors“

NBA lygoje į akistatą stojo praėjusio sezono čempionai „Golden State Warriors“ (22/23) ir finalininkai – „Boston Celtics“ (34/12) krepšininkai.

J. Tatumas.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 20, 2023, 8:01 AM

Po pratęsimo pergalę namuose 121:118 (25:26, 29:29, 28:34, 24:17, 15:12) šventė „Celtics“ ekipa.

Likus rungtyniauti mažiau nei 2 minutes po Klay’aus Thompsono dvitaškio svečiai turėjo 4 pervarą, tačiau Alo Horfordo tritaškis leido „Celtics“ komandai į paskutinę minutę žengti su minimaliu deficitu – 103:104.

Stephas Curry po sėkmingo metimo iš po krepšio „Warriors“ išsiveržė į priekį 3 taškais, bet tritaškį pataikęs Jaylenas Brownas rezultatą išlygino.

S.Curry turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo metimas likus žaisti 2 sekundes buvo netikslus ir kova persikėlė į pratęsimą.

Pridėto laiko metu aikštėje dominavimo Bostono komanda, kuri į lemiamą minutę žengė su 6 taškų pranašumu – 119:113.

Jaysonas Tatumas likus žaisti 38 sekundes pataikė 2 baudos metimus ir suteikęs 8 taškų pranašumą užtikrino pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė J.Tatumas. Puolėjas per 48 minutes surinko 34 taškus (5/14 dvit., 4/13 trit., 12/12 baud.), 19 atkovotų ir 3 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

„Celtics“ turėdami 34 pergales ir 12 pralaimėjimų Rytų konferencijoje užima 1-ąją vietą. „Warriors“ su 22 laimėjimais ir 23 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje rikiuojasi 8-oje pozicijoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34, Alas Horfordas 20, Marcusas Smartas 18.

„Warriors“: Stephenas Curry 29, Klay’us Thompsonas ir Jordanas Poole’as po 24.