J. Valančiūno dvigubas dviženklis neišgelbėjo „Pelicans“ nuo pralaimėjimo

Solidžiai sužaidęs Jonas Valančiūnas liko nieko nepešęs. Jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (26/20) klubas išvykoje 110:123 (30:23, 30:33, 31:32, 19:35) nusileido „Orlando Magic“ (17/28) krepšininkams.

J. Valančiūnas<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 21, 2023, 9:22 AM

Po trijų kėlinių „Pelicans“ krepšininkai pirmavo 91:88, tačiau šeimininkai lemiamą ketvirtį pradėjo laimėdami atkarpą 19:6 ir įgijo dviženklę persvarą (107:97).

Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes „Pelicans“ krepšininkai nebesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžiovams ir „Magic“ šventė pergalę.

J.Valančiūnas per 28 minutes surinko 20 taškų (8/18 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 bloką.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Franzas Wagneris. Vokietis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias pelnė 30 taškų (5/9 dvit., 5/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

„Magic“ turėdami 17 pergalių ir 28 pralaimėjimus Rytų konferencijoje užima 13-ąją poziciją. „Pelicans“ su 26 laimėjimais ir 20 nesėkmių Vakarų konferencijoje rikiuojasi 4-oje vietoje.

„Magic“: Franzas Wagneris 30, Cole’as Anthony 22, Gary’s Harrisas 15.

„Pelicans“: CJ McCollumas 23, Jonas Valančiūnas 20, Trey;us Murphy 18.