D. Saboniui nepataikius metimo su sirena nutrūko „Kings“ pergalių serija

NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (26/19) klubas namuose 127:129 (35:27, 39:37, 22:38, 31:27) pripažino „Philadelphia 76ers“ (30/16) pranašumą.

D. Sabonis.<br> UDA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2023-01-22 09:05

„Kings“ krepšininkams lemiamu tapo trečiasis rungtynių kėlinys. Svečiai jį užbaigė spurtu 12:2, o visą kėlinį laimėjo 16 taškų skirtumu ir į lemiamą ketvirtį galėjo žengti su 6 taškų persvara.

Tiesa, Sakramento klubas turėjo visas galimybes laimėti rungtynes. Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes D.Sabonis pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki „76ers“ iki 2 taškų – 121:123.

Paskutinę rungtynių minutę „Kings“ pradėjo padarydami klaidą, o Tyrese’as Maxey į tai atsakė tiksliu dvitaškiu. „Kings“ į tai nesugebėjo atsakyti tikslia ataka, kadangi Shake’as Miltonas perėmė kamuolį po prasto D.Sabonio perdavimo.

Tiesa, pats Sh.Mltonas netrukus suklydo ir likus rungtyniauti 24 sekundes De’Aaronas Foxas dvitaškiu atsilikimą sumažino iki 2 taškų (123:125).

Netrukus prie baudų linijos pasiųstas T.Maxey pataikė abu metimus, tačiau likus rungtyniauti 8 sekundes Keeganas Murray’us pataikė tritaškį ir atsilikimą sumažino iki taško.

„Kings“ ir vėl prasižengė, o šį kartą abu baudos metimus realizavo Sh.Miltonas. Lemiamos atakos metu svečiai prasižengė prieš Harrisoną Barnesą šiam metant tritaškį ir „Kings“ įgavo progą išplėšti pratęsimą.

Deja, jau pirmasis amerikiečio metimas skriejo pro šalį. Pataikius antrąjį, H.Barnesas norėdamas prametė paskutinį metimą ir tai pasiteisino. Kamuolį pasiekė D.Sabonis, tačiau lietuviui nepavyko jo pasiųsti į krepšį.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 37 minutes surinko 16 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 10 rezultatyvių perdavimų ir 4 klaidas.

Sakramento klube net 107 taškus pelnė startinio penketuko krepšininkai. Iki šių rungtynių „Kings“ buvo laimėję 6 mačus paeiliui.

Tuo tarpu svečių komandoje nerungtyniavo lyderiai – Joelis Embiidas ir Jamesas Hardenas.

Sakramento ekipa turėdama 26 pergales ir 19 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 3-ąją vietą. „76ers“ su 30 laimėjimų ir 16 pralaimėjimų rikiuojasi 2-oje Rytų konferencijos vietoje.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 31, Harrisonas Barnesas 27, Kevinas Huerteris 20.

„76ers“: Tyrese’as Maxey 32, Tobiasas Harrisas, Montrezlas Harrellas ir Georgesas Niangas po 17.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?