Galingai kovęsis Jonas Valančiūnas ir „Pelicans“ neatsilaikė Majamyje, nors turėjo 16 taškų pranašumą

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (26/21) svečiuose 96:100 (32:23, 15:18, 25:28, 24:31) pralaimėjo „Miami „Heat“ (26/22) krepšininkams.

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 23, 2023, 6:38 AM, atnaujinta Jan 23, 2023, 6:57 AM

Po šio mačo „Pelicans“ lieka ketvirtoje vietoje Vakarų konferencijoje.

Komanda toliau rungtyniauja be traumuotų lyderių Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

30-metis J.Valančiūnas pradėjo rungtynes starto penkete ir per 25 min. pelnė 14 taškų (7/12 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, padarė 2 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Po dviejų kėlinių „Pelicans“ pirmavo 47:41, o antrajame buvo įgijusi net 16 tašką persvarą (41:25).

Po trijų kėlinių svečiai dar turėjo persvarą 72:69, tačiau paleido pergalę pačioje pabaigoje.

„Heat“ komandą į pergalę nuvedė paskutinius taškus surinkęs Tyleris Herro, kuris pelnė 26 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Heat“: Tyleris Herro 26 (6/12 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 8 atk. kam.), Bamas Adebayo (7/12 dvitaškių, 9 atk. kam.) ir Jimmy Butleris po 18, Kyle'as Lowry 17.

„Pelicans“: Trey Murphy 17 (4/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių), Jonas Valančiūnas 14 (7/12 dvitaškių, 16 atk. kam.), C.J.McCollumas 13, Larry Nance'as 12 (7 atk. kam.), Herbertas Jonesas ir Dysonas Danielsas po 11.