Legendinis Shaquille'as O'Nealas įtraukė Domantą Sabonį į asmeninį Vakarų konferencijos Visų žvaigždžių penketuką, tačiau pagyros lietuviui išėjo ne į naudą.

Po Sh. O'Nealo liaupsių – net devynios D. Sabonio klaidos ir skaudus pralaimėjimas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2023, 7:36 AM, atnaujinta Jan 26, 2023, 8:52 AM

Jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (27/20) trečiadienį 95:113 (23:24, 27:34, 17:26, 29:28) nusileido „Toronto Raptros“ (22/27) klubui, o D.Sabonis sužaidė vieną prastesnių sezono mačų.

D.Sabonis per 35 minutes įmetė 9 taškus (4/9 met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo net 9 kartus.

„Kings“ į duobę krito po ilgosios pertraukos, kai nebegalėjo rasti kelių varžovų krepšio link. Per trečią ketvirtį lietuvio komanda surinko vos 17 taškų ir leido pabėgti savo varžovams – 66:85.

Nugalėtojams Pascalis Siakamas įmetė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Kings“: Kevinas Huerteris 21, De'Aaronas Foxas ir Keeganas Murray po 16.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26, Precious Achiuwa 19, Fredas VanVleetas 17.