„El Clasico“ pralaimėjęs Š. Jasikevičius: nežinau, kuri komanda buvo geresnė

Ketvirtadienį Eurolygos dvikovoje Madride susitiko amžini varžovai – vietos „Real“ klubas ir „Barcelona“, o pergalę po pratęsimo 91:86 šventė šeimininkai.

Š. Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 27, 2023, 10:33 AM, atnaujinta Jan 27, 2023, 10:36 AM

„Barcelona“ klubas didžiąją rungtynių dalį kontroliavo rungtynes. Svečiai po 3 kėlinių turėjo 9 taškų persvarą – 59:50.

Tačiau lemiamomis akimirkomis katalonai pradėjo strigti puolime, gynyboje nesugebėjo sustabdyti varžovų ir kova persikėlė pratęsimą, kuriame stipresni buvo šeimininkai.

„Barcelona“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius po rungtynių daug nekalbėjo, tačiau neslėpė apmaudo dėl tokio pralaimėjimo

„Didelis nusivylimas buvo žaisti taip blogai, po to kai turėjome mačo kontrolę savo rankose, kuria tiesiog paleidome. Išėjome minkšti ir nelaimėjome nei vieno 50 prieš 50 kamuolio“, – kalbėjo Š.Jasikevičius.

Katalonų klubą treniruojantis lietuvis taip pat teigė nežinantis, kuri komanda rungtyniavo geriau.

„Sveikinimai Madrido „Real“ komandai ir Chusui Mateo. Nežinau, kuri komanda buvo geresnė, bet Madridas laimėjo“, – savo mintimis pasidalijo strategas.

„Barcelona“ klubas savo sąskaitoje turi 13 pergalių ir 8 pralaimėjimus, kurių dėka užima 4-ąją vietą Eurolygoje. „Real“ su 14 pergalių rikiuojasi 1-oje Eurolygos vietoje.