Po galingo finišo „Wolves“ įveikė Lenkijos klubą

Šiaurės Europos krepšinio lygoje antradienį Alytaus „Wolves“ (3/2) klubas svečiuose 85:75 (24:23, 19:24, 19:20, 23:8) įveikė Didžiosios Lenkijos Ostruvo „Stal“ (4/2) ekipą.

„Wolves“ iškovojo pergalę Lenkijoje.<br>LKL nuotr.

2023-01-31 23:32

„Wolves“ pergalę lėmė galingas paskutinis ketvirtis, nes po trijų kėlinių Lietuvos klubas buvo atsilikęs 62:67, o didžiausias atsilikimas siekė 12 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Wolves“ išlygino rezultatą, o per paskutines 5 minutes „Stal“ ekipai leido įmesti tik 3 taškus.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Ahmadas Caveras, 16 – Adas A.Juškevičius, 14 – Kristupas Žemaitis.

Lenkijos komandai 33 taškus įmetė Jakubas Garbaczas, pataikęs 6 iš 12 tritaškių.