EUROLYGA

Eurolygoje žalgiriečius praėjusiame ture sudaužęs „Panathinaikos“ pats buvo sumuštas Madride

Dėl pirmosios vietos Eurolygoje besivaržantis Madrido „Real“ klubas trečiadienį savo aikštėje santykius aiškinosi su praėjusią savaitę itin skaudžiai Kauno „Žalgirį“ nubaudusiu Atėnų „Panathinaikos“ ir susitvarkė su graikais 83:68 (26:14, 22:16, 20:27, 15:11).

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-02-01 21:29, atnaujinta 2023-02-01 23:54

Jau pirmame kėlinyje šeimininkai išsiveržė į priekį 17:4, o po dviejų kėlinių buvo priekyje ramiu skirtumu 48:30.

Trečiame kėlinyje graikai netikėtai atgijo ir sumažino skirtumą iki 57:68, tačiau ispaniškasis klubas vėl atstatė persvarą 76:61 ir daugiau neleido „Panathinaikos“ atgaivinti intrigos. Paskutinės minutės labiau buvo rami treniruotė nei dvikova.

Atėnų ekipoje kovojantis lietuvis Marius Grigonis šiame sezone sužaidė rezultatyviausią mačą – per 21 minutę pelnė 12 taškų (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 4 ir prarado kamuolį bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu kitas mūsų šalies atstovas Artūras Gudaitis per 21 minutę pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/5 baudų metimų), atsikovojo 7 kamuolius bei surinko 11 naudingumo balų.

„Real“: Guerschonas Yabusele 16 (7 atk. kam.), Mario Hezonja 14, Džananas Musa 12 (5 atk. kam.), Petras Cornelie 8.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 17 (2/8 tritaškių, 3 per. kam.), Marius Grigonis 12 (4 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 11 (3/9 tritaškių, 5 atk. kam.), Georgios Papagiannis 8 (6 atk. kam., 1/6 dvitaškių), Nate'as Woltersas 7, Artūras Gudaitis 6 (7 atk. kam., 3 blokai).

Vos ne vos nuo turnyro lentelės dugno atsispyrę graikai, kurie žengia 14-oje pozicijoje, praėjusiame ture susitvarkė su žalgiriečiais net 89:65.

Tuo tarpu „Real“ krepšininkai praėjusią savaitę ispaniškoje „El Clasico“ dvikovoje 91:86 nurungė Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“.

Pirmojo rato mače namie žaidęs „Panathinaikos“ taip pat pralaimėjo Madrido žaidėjams 68:71. Tai buvo debiutinis sezono mačas – pirmojo turo akistata.