J. Valančiūnas su „Pelicans“ neprilygo N. Jokičiaus vedamiems „Nuggets“

NBA lygoje „New Orleans Pelicans“ (26/26) klubas su Jonu Valančiūnu išvykoje 113:122 (35:31, 25:26, 24:36, 29:29) nusileido „Denver Nuggets“ (35/16) komandai.

J. Valančiūnas neprilygo N. Jokičiui.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 1, 2023, 7:44 AM

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei CJ McCollumas su Larry Nance’u pelnydami dvitaškius atsilikimą sumažino iki 5 taškų (111:116), tačiau pergalingai užbaigti rungtynių svečiams nepavyko.

„Pelicans“ bandė veltis į pražangų žaidimą, tačiau tiek Nikola Jokičius, tiek Jamalas Murray’us savo metimus pataikė ir šeimininkai šventė pergalę.

Naujojo Orleano komandos aukštaūgis J.Valančiūnas ant parketo praleido nepilnas 19 minučių. Per jas lietuvis pelnė 10 taškų (5/9 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Kur kas geriau rungtyniavo „Nuggets“ ekipos aukštaūgis N.Jokičius. Du pastaruosius MVP titulus laimėjęs serbas per 38 minutes surinko 26 taškus (9/11 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), 18 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 15 rezultatyvių perdavimų, 1 blokuotą metimą ir 5 klaidas.

Denverio ekipa turėdama 35 pergales po 51 rungtynių pirmauja Vakarų konferencijoje. „Pelicans“ savo sąskaitoje turi po 26 pergales ir pralaimėjimus ir rikiuojasi 9-oje vietoje.

„Nuggets“: Jamalas Murray’us 32, Nikola Jokičius 26, Aaronas Gordonas ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 15.

„Pelicans“: Herbertas Jonesas ir CJ McCollumas po 21, Brandonas Ingramas 16.