L. Jamesas istoriniu trigubu dviženkliu nukalė „Lakers“ pergalę

NBA lygoje ir toliau pasaulį stebina 38-erių LeBronas Jamesas. Veterano tempiama „Los Angeles Lakers“ (24/28) ekipa išvykoje 129:123 (29:24, 23:29, 34:30, 28:31, 15:9) po pratęsimo įveikė „New York Knicks“ (27/25) krepšininkus.

L. Jamesas.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2023-02-01 07:27

Likus rungtyniauti kiek mažiau nei 2 minutes iki pagrindinio laiko pabaigos „Lakers“ po L.Jameso tolimo metimo pirmavo 6 taškais – 114:108.

Visgi, per likusį laiką svečiai nepelnė nė taško, o du Jaleno Brunsono ir vienas Quentino Grimeso dvitaškis leido „Knicks“ komandai kovą nukelti į pratęsimą.

Pratęsime pergalę Los Andželo klubui garantavo sėkminga kelių minučių atkarpa. Rezultatui esant lygiam – 118:118, Dennisas Schroederis pataikė tritaškį, o Anthony Davisas su Russellu Westbrooku pridėjo dvitaškius ir „Lakers“ per paskutinę minutę savo persvaros nebeišbarstė.

L.Jamesas per nepilnas 43 minutes surinko 28 taškus (9/17 dvit., 2/8 trit., 4/7 baud.), 10 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 11 rezultatyvių perdavimų ir 5 klaidas. Šiuo pasirodymu „Karalius“ užfiksavo net kelis istorinius pasiekimus.

„Lakers“ lyderis pagal rezultatyvius perdavimus NBA lygoje pakilo į ketvirtąją vietą. Puolėjas savo sąskaitoje turėdamas 10 338 perdavimus aplenkė Steve’ą Nashą (10 335).

L.Jamesas taip pat tapo pirmuoju žaidėju istorijoje, kuris 20-ajame savo sezone užfiksuotų trigubą dviženklį.

Los Andželo klubas turėdamas 24 pergales ir 28 pralaimėjimus Vakarų konferencijoje užima 13-ąją poziciją. „Knicks“ su 27 pergalėmis ir 25 nesėkmėmis Rytų konferencijoje rikiuojasi 7-oje vietoje.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 37, Julius Randle’as 23, Immanuelis Quickley 19.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28, Anthony Davisas 27, Rui Hachimura 19.