Domantas Sabonis NBA autsaideriui „Rockets“ nepagailėjo savo jėgos

Keeganas Murray'us pelnė 30 taškų ir su aštuoniais tritaškiais pasiekė franšizės naujokų rekordą, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ klubas (30/23) iškovojo antrąją sėkmę iš eilės, sutriuškinęs 140:120 (31:24, 34:24, 34:40, 41:32) visišką NBA autsaiderį „Houston Rockets“ (13/41).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 7, 2023, 6:59 AM, atnaujinta Feb 7, 2023, 8:05 AM

Ketvirtasis praėjusių metų NBA naujokų biržos pasirinkimas K.Murray'us pataikė 8 iš 12 tritaškių, kai tuo tarpu „Kings“ metė iš viso 21 tolimą metimą.

Ankstesnis komandos naujoko rekordas priklausė Ricky'ui Berry, kuris 1989-siais įmetė septynis tritaškius.

Malikas Monkas prie ekipos pridėjo 20 taškų, o Domantas Sabonis buvo arti trigubo dviženklio, per 31 minutę pelnęs 17 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atsikovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Jalenas Greenas pelnė pralaimėjusiai ekipai 27 taškus – „Rockets“ krito trečiąjį kartą iš eilės.

Trečiame kėlinyje šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki 88:99. Vis dėlto „Kings“ pirmavo 12 taškų skirtumu likus aštuonioms minutėms iki mačo pabaigos, o ketvirtojo kėlinio viduryje spurtavo 10:2 ir padidino atotrūkį iki 117:97.

Po Erico Gordono atsakomųjų taškų ir M.Monko tolimo metimo rezultatas svečių naudai buvo padidėjęs iki 120:99.

Sakramento krepšininkai pataikė iš žaidimo net 58,4 proc. metimų. Po dviejų dienų ekipos Hjustone susigrums dar kartą.

„Rockets“: Jalenas Greenas 27 (5/10 dvit., 5/11 trit.), Kenyonas Martinas 18 (6/8 dvit., 2/2 trit.), Ericas Gordonas 16 (3/5 trit., 8 rez. perd.), Alperenas Šengunas 15.

„Kings“: Keeganas Murray'us 30 (8/12 trit.), Malikas Monkas 20 (4/7 trit.), Domantas Sabonis 17 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 10 rez. perd.), De'Aaronas Foxas ir Kevinas Huerteris (5/5 dvit., 2/7 trit.) po 16, Trey'us Lylesas 14 (4/4 dvit., 2/3 trit.).