Istorinis L. Jameso vakaras pažymėtas pralaimėjimu

NBA legenda LeBronas Jamesas tapo rezultatyviausiu visų laikų lygos krepšininku, tačiau jo atstovaujamas „Los Angeles Lakers“ (25/30) namuose 130:133 (34:36, 32:40, 33:28, 31:29) nusileido „Oklahoma City Thunder“ (26/28).

Istorinis LeBrono Jameso metimas<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 8, 2023, 8:24 AM

L.Jamesas trečiojo kėlinio pabaigoje metimu atsilošus pelnė du taškus ir tokiu būdu pelnė 38 388-ąjį savo karjeros tašką ir aplenkęs Kareemą Abdul-Jabbarą tapo rezultatyviausiu visų laikų krepšininku.

Visgi, šios rungtynės laimingai „Lakers“ krepšininkams nesibaigė.

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei 9 minutes rezultatas buvo lygus – 106:106, tačiau tuomet svečių krepšininkai pelnė net 12 taškų be atsako ir pastatė Los Andželo komandą į itin nepavydėtiną situaciją.

Likus rungtyniauti 2 minutes „Thunder“ pirmavo 13 taškų persvara (129:116) ir būtent tuomet susigriebę „Lakers“ krepšininkai pradėjo mažinti atsilikimą, tačiau šeimininkams buvo likę per mažai laiko išsigelbėti.

Istorinį pasiekimą užfiksavęs L.Jamesas per 33 minutes pelnė 38 taškus (9/14 dvit., 4/6 trit., 8/10 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

„Lakers“ savo sąskaitoje turėdami 25 pergales ir 30 pralaimėjimų Vakarų konferencijoje užima 13-ąją poziciją. Oklahomos ekipa su 26 laimėjimais ir 28 pralaimėjimais rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38, Russellas Westbrookas 27, Rui Hachimura 14.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 30, Jalenas Williamsas 25, Joshas Giddey 20.